Ταμείο την Παρασκευή με τα 3 φαβορί από τη Γερμανία, την Ιταλία και τη Γαλλία!
Προτάσεις για Premier League και Bundesliga
Shutterstock

Πέρασαν οι επιλογές της στήλης την Παρασκευή με τους «άσους» της Ντόρτμουντ, της Μίλαν και της Παρί Σεν Ζερμέν. Και τους 2 είχαμε συνδυάσει με το Over 1,5 για να πάρουμε καλύτερες αποδόσεις. Η Ντόρτμουντ ανέβηκε στο 1,51, η Μίλαν στο 1,50 και η Παρί Σεν Ζερμέν επίσης στο 1,50. Η τριάδα πλήρωσε 3,40!

Από τη Γερμανία και την Αγγλία είναι οι σημερινές επιλογές μας. Πολλά γκολ λογικά θα έχει το παιχνίδι της Βόλφσμπουργκ με την Στουτγκάρδη. Πάλεψε στο Λεβερκούζεν η Βόλφσμπουργκ και λύγισε στο τέλος με 4-3. Η Στουτγκάρδη συνέτριψε με 5-1 την Ντόρτμουντ και έφερε το 4ο Over 3,5 σε ισάριθμα παιχνίδια της στην Bundesliga. Το Over 2,5 δείχνει πιθανό σε αυτό το ματς.

Γκολ και θέαμα υπόσχεται το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα στην Μπάγερν Μονάχου και τη Λεβερκούζεν. Σε φοβερή κατάσταση βρίσκεται η Μπάγερν. Πέρασε εύκολα με 0-5 από τη Βρέμη. Στα 3 τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα και το Champions League πέτυχε 20 γκολ! Οι άλλες 2 νίκες της ήταν με 1-6 κατά της Χολστάιν Κίελ και με 9-2 σε βάρος της Ντιναμό Ζάγκρεμπ. Προηγείται στη βαθμολογία με 12 βαθμούς σε 4 παιχνίδια.

Στο -3 είναι η Λεβερκούζεν η οποία δυσκολεύτηκε για να κερδίσει με 4-3, με γκολ στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων, τη Βόλφσμπουργκ. Και στα 4 παιχνίδια της στο πρωτάθλημα έχει φέρει Goal/Goal και Over. Αυτή είναι η πρότασή μας για το ντέρμπι, το σκοράρισμα και από τις 2 ομάδες σε συνδυασμό με τα περισσότερα από 2 γκολ.

Στην Premier League η Τσέλσι συνεχίζει τις καλές εμφανίσεις. Κέρδισε με 0-3 τη Γουέστ Χαμ και συμπλήρωσε 4 ματς αήττητη με 3 νίκες και 1 ισοπαλία. Μπορεί να συνεχίσει το σερί κόντρα στην Μπράιτον η οποία προέρχεται από 3 συνεχόμενες ισοπαλίες. Έχει ρίσκο ο «άσος», αλλά θα το πάρουμε αφού η Τσέλσι δείχνει εντελώς διαφορετικό πρόσωπο φέτος σε σχέση με πέρσι και δείχνει ικανή για να πρωταγωνιστήσει.